776 740 482 info@cut-it.cz

Zakázkové pěnové výplně

Ať už chcete dopřát maximální ochranu svému cennému vybavení a zařízením během transportu a skladování a nebo potřebujete bezpečně přes půl světa přepravit svoje výrobky, ve všech případech jsme tu pro vás my a naše zakázkové pěnové výplně.

Podívejte se níže, s čím vším vám umíme pomoci.

Pěnové výplně

Zakázkové výplně do odolných transportních kufrů

Na míru vyrobené pěnové výplně pro opakované použití v náročných podmínkách s maximálním stupněm ochrany

Speciální přepravní obaly

Zakázkové pěnové výplně pro jednorázovou přepravu křehkých nebo na poškození náchylných zařízení.

Reklamní obaly

Cenově dostupné zakázkové výplně pro reklamní předměty nebo jednorázová balení.

Postup při objednávce zakázkové výplně

Orientační poptávka

1. Chci výplň vč. odolného kufru HPRC, NANUK nebo MAX
V tomto případě vás prosíme o zaslání seznamu či popisu předmětů, které chcete do kufru uložit, ideálně včetně fotografie a požadovaný počet kusů výplně. Na základě zaslaných informací se pokusíme určit, zda jsme schopni výplň pro dané předměty vyrobit a odpovídající velikost kufru. V této fázi vám jsme schopni sdělit přibližné cenové rozpětí výroby výplně.
2. Chci výplň a kufr, pouzdro nebo bednu už mám
Budeme od vás potřebovat vnitřní rozměr vašeho kufru / bedny a seznam či popis předmětů, které chcete do kufru uložit, ideálně včetně fotografie a požadovaný počet kusů výplně. Na základě zaslaných informací se pokusíme určit, zda jsme schopni výplň pro dané předměty vyrobit a sdělíme vám přibližné cenové rozpětí výroby výplně.
3. Vím přesně co chci a mám připravený výkres

V takovém případě nám, prosím, výkres zašlete ve formátu STEP, DWG nebo PDF spolu údaji o počtu kusů a s případnými dalšími požadavky.

Konkretizace objednávky

Ve většině případů vám budeme schopni sdělit přesnou cenu už v první fázi objednávky. V případě složitějších výplní si od vás na základě prvotních informací vyžádáme některé podrobnosti – konkrétní rozměry, požadavky na layout výplně apod. Pouze ve vyjímečných případech bude nutné proveditelnost a cenu posoudit na základě fyzické prohlídky zařízení či vybavení, které má být do výplně uloženo. V takovém případě vás požádáme o zaslání ukládaných předmětů na naši provozovnu nebo si s vámi domluvíme osobní schůzku.

Výroba

1. Vím přesně co dělám a co chci, poklady pro výrobu si připravím sám
Nemalá část zákazníků, zejména z průmyslové sféry, disponuje vlastním odborným zázemím pro návrh výplně. V takovém případě nám stačí zaslat váš výkres výplně (ideálně ve formátu DWG nebo STEP) a my vám na základě těchto podkladů výplň vyrobíme.
2. Bod jedna se mě netýká
Má-li pěnová výplň plnit svůj účel, musí být vyrobena s maximální přesností. Obzvláště u tvarově složitějších předmětů není možné „trefit“ všechny rozměry bez průběžného zkoušení. Proto vás požádáme o doručení požadovaného obsahu výplně k nám. Není třeba se obávat – jsme zvyklí manipulovat se špičkovou audio i video technikou a za to, že se vašemu vybavení nic nestane, ručíme vlastní hlavou i pojištěním odpovědnosti za škody.
V žádném případě vám nechceme výrobu výplně komplikovat, ale na základě našich zkušeností není možné vyrobit výplň, kterou bychom vám s klidným svědomím dodali, jen od oka. Při výrobě bereme do úvahy hmotnost předmětů, jejich těžiště, tvar i materiál. Jen tak vám můžeme dodat výplň, ve které budou všechny předměty přesně sedět a přitom manipulace s nimi bude snadná a bezpečná.

Časté dotazy

Jaká je obvyklá dodací doba zakázkové výplně?
Hodně záleží na našem aktuálním vytížení. Od okamžiku finalizace objednávky a doručení obsahu výplně k přesnému oměření jsme zpravidla schopni zakázku na jeden kus výplně realizovat během jednoho až dvou týdnů.
 Je možné výplně dodatečně upravovat?
Ne, to bohužel možné není. Pěnové výplně jsou, až na výjimky, lepeny z desek různých tlouštěk a již slepené desky není z technologických důvodů možné dodatečně upravovat. I proto klademe takový důraz na přesnost již při výrobě.
Mohu si sám navrhnout layout výplně?
Ano. Pokud to bude technologicky proveditelné, můžete si na základě zaslaného návrhu layout upravit podle svých představ.
Nabízíte i jiné barevné provedení výplně, než tmavě šedé?
Výplně lze kromě základní barvy realizovat většinou v červené, modré, žluté, zelené, oranžové nebo bílé barvě, v závislosti na aktuální dostupnosti materiálu. Svrchní vrstva může být z černé mikropryže. Ta výraznou měrou přispívá k exkluzivnímu vzhledu výplně a rovněž k její dlouhodobé životnosti – je odolná proti poškrábání a otlačení výplně. Nehodí se ale pro všechny aplikace. V některých případech je proto vhodnější v případě potřeby barevného kontrastu použít svrchní vrstvu z PE pěny v tmavě šedé barvě a spodní vrstvy vytvořit z pěny barevné.
Alternativně lze svrchní vrstvu pěny tepelně upravit a dosáhnout tak tvrdšího a odolnějšího povrchu v původní barvě.
Je stanovené minimální množství objednaných výpní?
Ne. Rádi vám vyrobíme i jeden kus. Zakládáme si na specializaci a na schopnosti uspokojit požadavky každého zákazníka. I při objednávce jediného kusu jsme navíc schopni výplň dodat za přijatelnou cenu.
Výplně vyrábíte sami nebo máte k tomuto účelu subdodavatele?
Naší velkou výhodou je vlastní vybavení a zázemí. Díky tomu známe úskalí výroby a můžeme tak ještě před schválením objednávky odhalit potencionální problémy v rozvržení výplně. Vlastní výroba nám rovněž umožňuje realizovat i kusové zakázky za přijatelnou cenu a udržet si individuální přístup ke každému zákazníkovi.
Mohu si pro výrobu výplně dodat vlastní materiál?
Ne, to bohužel možné není. Ačkoliv jsou si pěnové materiály na první pohled hodně podobné, při strojním zpracování se jejich vlastnosti výrazně odlišují. Námi používané materiály jsme si vybrali po dlouhém testování materiálů od několika výrobců s ohledem na zpracovatelnost, vzhled i míru ochranné funkce.
Budu s výsledkem spokojen?
To vám zaručujeme. Wow efekt u námi dodávaných výplní se dostavuje u drtivé většiny objednávek 🙂

Ukázky prací

zakázková pěnová výplň pro vysílačky
zakázková pěnová výplň pro mikrofon
zakázková pěnová výplň
zakázková pěnová výplň pro drahou elektroniku
zakázková pěnová výplň
zakázková pěnová výplň
zakázková pěnová výplň
zakázková pěnová výplň na kameru
zakázková pěnová výplň na kávovar
zakázková pěnová výplň pro výjezdové IT vybavení
zakázková pěnová výplň pro čidla
zakázková pěnová výplň pro objektiv
zakázková pěnová výplň pro frézy
zakázková pěnová výplň na nářádí
zakázková pěnová výplň na pistoli
zakázková pěnová výplň pro head-up automotive display
zakázková pěnová výplň na televizní vybavení
zakázková pěnová výplň pro objektiv
zakázková pěnová výplň na nářadí
zakázková pěnová výplň pro vysílačky
zakázková pěnová výplň pro dron
zakázková pěnová výplň na akumulátor
zakázková pěnová výplň pro prezentaci čerpadel
zakázková pěnová výplň na vybavení do autoservisu
zakázková pěnová výplň na výjezdové IT vybavení
zakázková pěnová výplň na gramofon
antistatická zakázková pěnová výplň na tištěné obvody
zakázková pěnová výplň pro mikroport audiotechniku
zakázková pěnová výplň na nářadí
zakázková pěnová výplň

Napište nám

Výroba: Divišovská 328, 258 01 Vlašim

Praha: Aktuálně pouze po tel. dohodě

776 740 482

info@cut-it.cz

Sídlo společnosti:

Cut-it s.r.o.
Oškobrh 11
289 06 Opolany

IČ: 08425396
DIČ: CZ08425396